REKLAM

Evde Tişörte Baskı Yapma işi

Merhabalar , yeni bir yazı ile karşınızdayız. Sizlere daha öncede farklı konularda iş imkanları sunmuştuk ve iş veren firmalarımız bizler aracılığı ile sizlere ulaşmış ve gerekli koşullarda en kaliteli istihdamlara ulaşmışlardı. Şimdi de farklı bir alanda istihdam arayan bir iş olanağı ile karşınızdayız,  sizlerde ek iş ihtiyacı duyuyorsanız ve Part time işlere vaktiniz ve saatleriniz uymuyorsa, sunduğumuz iş imkanlarından henüz kendinize göre bir iş bulamadıysanız belkide bu iş imkanı en çok sizin işinize yarayacaktır. Evde Tişörte Baskı Yapma işi diğer işlere nazaran biraz çaba ve emek isteyen işler arasında yer almaktadır. Fakat getirisi güzel olen evde ek iş imkanlarından biridir.

Bahsi geçen bu iş , evde kumaş yada tişört üzerine baskı işlemidir. Firma sizlere paket içinde belli sayıda ürün ve baskı uygulanacak malzemeyi göndermiş olacaktır. İşlem ise sadece ütü yardımıyla yapılır. Kumaş üzerine doğru yere yerleştirilen şablon kağıt ütü ile press yapılması sonucu kumaşa basılır ve işlem bu kadar basittir. Yani arkadaşlar aylık olarak yaklaşık 1000.2000 civarı baskı yapabilirsiniz. Baskılar firmalar tarafından tek tek ücretlendirilmekte olup takribi  adet fiyatı 1.5 Tl dir.

Evde Tişörte Baskı Yapma işi

Evde Tişörte Baskı Yapma işi
Evde Tişörte Baskı Yapma işi

Arkadaşlar işlem bu kadar basittir. Kargo,baskı şablonu,ürünlerin tamamı firma tarafından temin edilmektedir. Bununla birlikte sadece tişörte değil kamu birimleri forma,oluk formaları,iş yeri kıyafetleri gibi toplu siparişler de alınmakta olup bunlar kota dışında olup tanesi 1 TL den hesaplanmakta ve toplu siparişlerde biraz daha fazla  mesai harcamanız gerekmektedir.

Ücretlerin ödenmesi ise her teslim edilen partinin ardından anlaşılan adet üzerinden hesaplanıp firma tarafından eksiksiz olarak hesaba aktarılmakta yada aynı şehirde bulunan firmalar ile elden teslim edilmektedir.

Evet arkadaşlar bu kadar basit ve hızlı bir işlem sonucu para kazanmakta bu kadar kolay işte, Sizlerde bu işi yapıp ek gelir elde etmek istiyorsanız mesaj kısmından bizlere isim soy isim E-posta ve yaşadığınız şehri  ve aylık olarak ortalama kaç baskı yapacağınızı yazarak ulaşmamızda yardımcı olabilirsiniz. Bizlerde bu sayede sizleri  uygun firmalara yönlendirip ek gelir elde etmenizde yardımcı olacağız..

Hakkında admin

ilginizi Çekebilir

Evde püskül bağlama işi

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde püskül bağlama …

Bir Başvuru

  1. Merhaba Gebze beylikbaginda oturuyom daha önce evde ek iş yaptım ama montaj olarak tişört baskı işini evde nasıl yapabiliriz acaba makinesi filan mı var eğer uygun görürseniz dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir