REKLAM

Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi

Evde paketleme yaparak para kazanabilmeniz mümkün, zaten bir çok okurumuz ve bizi takip eden arkadaşlar işlere başladılar. Aşırı yoğunluktan dolayı sırada bekleyen arkadaşlarımızda hala bulunmakta. Firmalar iş verirken aradığı kriterlerdeki kişilere dönüş yaparak iş vermektedirler. Bu günkü verdiğimiz ilan evde sayı çubuğu paketleme işi sayesindede bir çok kişi ek gelir sağlayarak ailelerine katkıda bulunabilecekler. Bu işi nasıl yapacağınız, nelere dikkat edeceğiniz ve bu işi veren firmalar hakkında gerekli detayları konumuz altında bulabilirsiniz.

Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi

Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi
Evde Sayı Çubuğu Paketleme işi

Evde çalışarak bir çok kişi asgari ücretin üzerinde paralar kazanabilmektedirler. Fakat kazanılan ücretin ne kadar olduğu dışında önemli olan, evde ek iş imkanı sağlayan firmaların vasıtası ile, hem ev hanımları evlerine destek olabilmekte, hemde öğrenciler ailelerine yük olmaktan kurtulmaktadırlar. Bir çok kişi tek bir yere bağlı olarak evini geçindirmek konusunda sıkıntı yaşasa da, evde ek iş yaparak bu soruna çare buluyorlar. Firmaların ne zaman ödeme yapacağı ve bu işi nasıl yapacağınız alt kısımda mevcuttur.

Evde Paketleme işi nasıl yapılır

Başvurularınıza göre evlere paketleme işi veren firmalar sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Firma ile irtibata geçildikten sonra gerekli şartlar konuşulacak. Toplamda 185 bin paket ihtiyacı bulunmaktadır. Fakat firmalar bu işi kaç kişiye verecek konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Tek kişi ile yapılan iş ile ekip olarak yapılan işler arasında fark olduğu için, ekip olarak çalışacak kişilere daha fazla paketleme işi verileceğinden eminiz.

Sizlere bu işi yapabilmeniz için gerekli olan her şey firma tarafından evinize kadar teslim edilecektir. Her pakete 100 çubuk koyulacak ve firmanın belirlenmiş olduğu renkleri ayırarak paketlemeniz gerekecektir. Yapılan işler haftalık olarak yada 15 günde bir olmak üzere firma yetkilisi tarafından teslim alınarak, yapmış olduğunuz iş kadar ödeme alacaksınız.

Evinize ek gelir sağlamak amacı ile yapacağınız bu işi, arkadaşlarınız, akrabalarınız yada yakın çevreniz ile birlikte çalışarak yaparsanız, onlar içinde bir kazanç yolu açmış olursunuz.

Başvurularınızı konumuzun altından yorum yaparak yapabilirsiniz. Kendinizi açıklayıcı bir şekilde yapılan yorumlar firma tarafından tercih edilen başvurulardır. Herkese iş verilme konusunda bizlerin bir yetkisi olmadığını da sizlere belirtmek isteriz.

Hakkında admin

ilginizi Çekebilir

Evde püskül bağlama işi

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde püskül bağlama …

3 Başvurular

  1. Yozgat merkezdeyim. Evde Sayı Çubuğu Paketleme işini yapabilirim.

  2. Öğrenciyim bana büyük katkısı olur
    Manisa merkez

  3. Istanbul arnavutköy de oturuyorum. Bu işi yapmak isterim. Küçük bir ekibim var .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir