REKLAM

Evde Raptiye Paketleme işi

Paketleme işlerini evinde yapan bir çok aile bulunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının bu tür işlere ilgisi büyüktür. Hem fazla zamanı olduğu için hemde bu zamanı gelire dönüştürmek adına, evlere paketleme işi veren firmalar değerlendirilmelidir. Hayat mücadelesinin zor olduğu, tek bir kişinin kazancıyla bu çarkın biraz zor döndüğünün hepimiz farkındayız. Gerek okul tatillerinde çalışmak isteyen öğrenciler gerekse eşine ve ailesine yardımcı olmak isteyen ev hanımlarına bilgi vermek adına evde raptiye paketleme işi konusu ile sizlerleyiz. Bu işin yapılışı hakkında daha fazla detaya konumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Evde Raptiye Paketleme işi

Evde Raptiye Paketleme işi
Evde Raptiye Paketleme işi

Zor olmayan ve kazancı gayet güzel olan bu işi, çevrenizdeki arkadaşlarınız ile yada akrabalarınız ile birlikte çalışarak, daha fazla kazanma imkanı sizlerin elinde. Büyük koliler halinde sizlere teslim edilecek olan raptiyeleri, firmaların belirlemiş olduğu miktarda kutulara koyarak etiketlemesini yapıcaksınız. İş yorucu değildir ve ekip çalışması ile hızlı bir çalışma olacağını, daha önceden bu işi yapmış olan arkadaşların, yapmış oldukları yorumlardan anlayabiliyoruz.

Herşeyden önce sağlığın geldiğini lütfen unutmayalım. İş bulunur fakat sağlık bulunmaz. Çalışırken koruyucu elbiseler kullanmaya özen gösterin. Elinizde mutlaka eldiven bulunsun. Raptiyeler her hangi bir sıkıntıya meyil vermemesi açısından bunu göz önünde bulundurun.

Evlere Raptiye Paketleme işi Veren Firmalar

Yapacağınız başvuru durumuna firmalar iletişime geçeceklerdir. Şuan için hangi şehirde daha fazla yoğunluk olduğunu bizlerde bilemiyoruz. Bu firmalar işleri haftalık olarak teslim edecekler ve yapılan işleri yine haftalık olarak alacaklardır Belirli bir teslim etme sayısı mevcut değildir. Fakat toplamda 250 bin paketleme işi vardır ve başvuru durumuna göre iş dağılımı yapılacaktır.

Her paket için 0,10 kuruş ödeme yapılacak ve her kuruyada etiket basılacağı için 0,05 te etikey ödemesi yapılacaktır. Yani kutu başına alacağınız ücret 0,15 dir buda 1000 adette 15 TL ye denk gelmektedir.Günde 10 bin paketleme yapsanız 150 TL Kazanç elde edersiniz. İşin devamlılığı için işi temiz ve düzenli yapmaya özen göstermeniz, sizlerin yararına olacaktır.

Başvurularınızı yaparken açıklayıcı bir metin yazmanız firmalar açısından önem arz etmektedir. Örneğin: Bursada yaşıyorum, bu işe eşime destek olmak amacı ile istiyorum. Devamlı evde paketleme işi yapabilirim. Gibi açıklamalar firmalar nezninde önem taşımaktadır.

Hakkında admin

ilginizi Çekebilir

Evde püskül bağlama işi

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde püskül bağlama …

Bir Başvuru

  1. bu işi yapabiliriz çorum alaca

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir