REKLAM

Evde püskül bağlama işi

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde püskül bağlama işi bu işlerden sadece bir tanesidir. Dışarıda çalışmaktan ve stresli yoğun iş hayatından bıkmışsanız veya devamlı bir işiniz olduğu halde kazandığınız mevcut para ihtiyaçlarınıza ve masraflarınıza yetmiyorsa evde yapılarak size ek gelir imkanı veren iş fırsatlarına göz atmalısınız. 7’den 77’ye her yaşa, her zevke ve herkese hitap eden evden rahatlıkla yapabileceğiniz işler mevcuttur. Sizlerde bu işleri yaparak boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de boş zamanlarınızı paraya dönüştürebilirsiniz. İşte bu yüzden bugünkü yazımızda size özelliklerini saydığımız ek işlerden biri olan evde püskül bağlama işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde püskül bağlama işi

Evde püskül bağlama işi
Evde püskül bağlama işi

Evde püskül bağlama işini tek olarak yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınız veya yakın komşularınızla da bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Püskül bağlama işi oldukça zevkli bir iştir. Bir yandan eğlenip stres atarken diğer yandan aile bütçenize gelir sağlayabilirsiniz. Şimdi bu konu üzerinde biraz daha durarak açıklamaya çalışalım. Püskül bağlama işinde size lazım olan tek materyal elişi işlerinde kullanılan tığdır. Diğer malzemeleri ise firmalar kendileri temin etmektedir. Çalışma ortamınızı ve şeklinizi kendinize göre ayarlamak suretiyle ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Firmalara nasıl çalışacağınızı yani günlük mü yoksa haftalık olarak  mı istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Firmalar bu istediğinizi dikkate alarak haftalık isterseniz 1000 adet aylık isterseniz 8000 adet püskül vermektedir.

Evlere püskül bağlama işini veren firmalar ile iletişime geçip anlaştıktan sonra bu işin sonunda size eğer haftalık iş yapmışsanız 125 TL eğer ki aylık yapmışsanız 1200 TL vermektedir. Eliniz alışıp pratik kazandıktan sonra ortalama bir dakikanın altında bir hızla yapılan püskül bağlama işi evde para kazandıran ek işler arasında kaçırılmayacak bir fırsattır.

Bir çok bayanın bu tür işlere ihtiyacı olduğu gibi, erkek arkadaşlarında ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden bu iş için erkek arkadaşlarda başvuruda bulunarak ailelerine maddi destek olabilirler. Başvurularınız esnasında lütfen telefon numarası kullanmayınız. Ama mail adresinizi mutlaka belirtin. Evde püskül bağlama işi verecek olan firmalar mail adresi ile dönüş yapacaklardır.

Bu iş haricinde evde yapabileceğiniz ek işler için, ana sayfamızdan diğer iş ilanlarınada gözatabilirsiniz. Herkese göre bir iş mutlaka vardır. Yeterki sizler çalışmak isteyin.

Hakkında admin

ilginizi Çekebilir

Evde Tişörte Baskı Yapma işi

Merhabalar , yeni bir yazı ile karşınızdayız. Sizlere daha öncede farklı konularda iş imkanları sunmuştuk …

Bir Başvuru

  1. Bu isi yapmak istiyorum tüm gün zamanım var yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir