REKLAM

Evde ahşap telefon kılıfı yapma

Merhaba Arkadaşlar, sizlere yepyeni bir iş imkanı ve aynı zamanda son zamanların popüler uğraşlarından biri olan Evde ahşap telefon kılıfı yapma işini  anlatacağım. İnanıyorum ki  evde ek iş elde etmek isteyen arkadaşlarımıza ve aksesuar,hediyelik eşya,elektronik mağazalarda ki işverenlerimiz için de yeni bir istihdam edinme şansı  olacaktır.

Elbette hepimiz yaşam standartlarımızın  yüksek olması ve daha fazla gelir elde etmek isteriz. Bunun için de bazen kendi mesleğimiz yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda part time ek gelir sağlayacağımız iş yerlerine başvururuz.

Bu iş imkanı sayesinde artık bunlara gerek kalmayacak. Boş olan zamanlarımızı değerlendirip bizlerde  evde kendi ek gelir sahamızı oluşturacağız. Evde ahşap telefon kılıfı yapma işi ile ek gelir elde edebilir bunu bir takım çalışmasına dönüştürerek kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Ayrıca bebek sahibi,çalışan,öğrenciler gibi sürekli olarak boş vakti olmayanlar içinde oldukça esnek sistemli bir iş olanağıdır.

Son günlerde sıkça rastladığımız  ve hayli rağbet gören ahşap üzerine yakma kalemi ile yapılan isim,fotoğraf,siyasi simge veya kendinize ait bir logoyu üzerinde taşıyan telefon ve tablet kılıfları dikkatimizi çekiyor. yapımı  hayli basit olan gerekli bütün malzemeyi ise işveren firma yada telefon aksesuarı satan toptan iş yerlerinden temin edeceğiniz gibi 20.30TL civarındaki bir yakma kalemi aleti ile bu işin üstesinden geleceğiz,

Evde Ahşap Telefon Kılıfı Yapma

Evde ahşap telefon kılıfı yapma
Evde ahşap telefon kılıfı yapma

Evet gelelim hepimizin merak ettiği yapım süresi ve ücretler gibi diğer konulara, arkadaşlar öncelikle bir telefon yada tablet kılıfımıza uygulanacak olan şekli yazıcıdan çıkartıp kılıf üzerine sabitleme işlemi  yapıyoruz ve şeklin işlenme süresi boyut ve işçiliğine göre 10 dakika ile 1.5 saat arasında değişim gösteren bir süre zarfı bulunuyor. Boyutuna göre fiyatlar min. 25-50 TL arasında değişmektedir, Kılıf fiyatı ve işveren firmanın kılıf başı alacağı ücret dışındaki bütün kazanç size kalacaktır. Yaptığınız  kılıfları ayrıca kendinize özel oluşturacağınız bir web sitesi, sosyal medya hesabı yada anlaşma yapacağınız bir aksesuar mağazasında da satışa sunabilirsiniz. Yapmanız  gereken tek şey aşağı kısımdan yorum olarak, bu işi neden istediğinizi, hangi şehirde yaşadığınızı ve kaç kişi çalışacağınızı yazmaktır. Başvuru yaparken telefon numaranızı lütfen yazmayınız. Gizlilik açısından önemlidir.

Hakkında admin

ilginizi Çekebilir

Evde püskül bağlama işi

Günümüz şartlarında iş bulamayan birçok insan evinde çalışarak para kazanma yolunu seçmektedir. Evde püskül bağlama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir